BSP Trade, spol. s r.o.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Služby

 
Všechny námi poskytované služby se vždy snažíme provádět v odpovídající kvalitě za rozumné ceny, ušité přímo na míru požadavků každého zákazníka, ať už se jedná o výstavbu objektů, úklidové služby, dodávky materiálů, zajištění projektové dokumentace, poradenství v oblasti interiérového designu a dalších námi poskytovaných služeb. Podle rozsahu a termínu zakázky jsme schopni zajistit dostatečný počet kvalifikovaných pracovníku.
 
 
 
 
bsptrade
 
 
 

Provádění staveb

 
Zhotovení pevné a kvalitní základové desky je jedna z nejdůležitějších stavebních prací prováděných při realizaci vašich projektů. Pokud se zanedbá a neudělá správně můžete v budoucnu čelit docela závažným problémům, které vás nemusí zrovna vyjít lacino. Nejlepším řešením je nechat si základovou desku pod vaši stavbu udělat kvalifikovanou a spolehlivou stavební firmou, která má s těmito pracemi při zakládáním staveb již určité zkušenosti. Nevyplatí se za každou cenu šetřit a najmout si někoho kdo je sice nejlevnější, ale o kvalitě provedení nemá ani tušení. To Vám tento odborník může znechutit život na delší dobu.
 
 
 
 
 
 
bsptrade
 
 
 

Úklidové služby

 
  • Standardní úklid (úklid podlah, soc. zařízení, kuchyně, utírání prachu) 1 x týdně do 50 m2 – 1500 Kč/měs., do 100 m2 – 2000 Kč/měs., nad 100 m2 – dohodou (čistící prostředky obstarává zákazník).
  • Celkový úklid (standard + čištění a leštění nábytku, dveří, svítidel) 1 x měsíčně – 750 Kč. (čistící prostředky obstarává zákazník).
  • Zvláštní úklid (mytí oken, čištění koberců – čalouněného nábytku a další) cena prací dle vzájemné dohody.
  • Údržba, menší opravy a montáže
  • Další práce po dohodě
 
 
 
 
 
bsptrade
 
 
 

Interiérový design a katalogové projekty

 
V současnosti pro Vás připravujeme rozšíření našich služeb. Brzy Vás budeme informovat o podrobnostech.